Nowy numer 42/2019 Archiwum

W żłóbku na sianie

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu zaprasza do udziału w XX konkursie rękodzieła dziecięcego.

Celem konkursu „W żłóbku na sianie” jest utrwalenie tradycji bożonarodzeniowych i wychowanie w duchu szacunku dla wartości chrześcijańskich, narodowych i rodzinnych.

W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz placówki oświatowo-wychowawcze. Oceniane będą prace w kategoriach: szopka bożonarodzeniowa, hafty i aplikacje, witraże papierowe oraz rzeźba i płaskorzeźba.

Prace należy składać 8 grudnia od 14.30 do 17.00 w domu parafialnym przy kościele św. Anny w Zabrzu (ul. 3-go Maja 20). Podsumowanie konkursu, rozdanie nagród i wspólne kolędowanie odbędzie się w tym samym miejscu 14 grudnia o 16.00.

Więcej informacji i karty zgłoszenia: opp3zabrze.cba.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL