Nowy numer 42/2019 Archiwum

20 koncertów w 12 miastach

Festiwal Gorczyckiego zostanie zainaugurowany koncertem w kościele Świętej Trójcy w Bytomiu.

Już jutro, 17 listopada odbędzie się pierwszy z 20 koncertów XII Międzynarodowego Festiwalu im. G.G. Gorczyckiego. Na inaugurację wybrano kościół Świętej Trójcy w Bytomiu (ul. Kwietniewskiego 1). Publiczność usłyszy kantaty Bacha w wykonaniu solistów oraz Baroque Collegium 1685 - Szczawnickiego Chóru Kameralnego i Musica Florea. Koncert rozpocznie się o 19.00, wstęp jest wolny.

W tegorocznej edycji festiwalu znalazły się m. in. koncerty: 19 listopada o 17.00 w kościele św. Jacka w Bytomiu (ul. Matejki 1), 21 listopada o 19.00 w pałacu w Nakle Śląskim (ul. Parkowa 1), 22 listopada o 19.00 w Pałacu Kawalera w Świerklańcu (ul. Parkowa 30), 26 listopada o 18.00 w pałacu w Rybnej, w  Tarnowskich Górach (ul. Powstańców Warszawskich 83), 28 listopada o 19.00 w Bytomskim Centrum Kultury w Bytomiu (pl. K. Stanek 1), 30 listopada o 19.00 na dziedzińcu Sądu Rejonowego w Bytomiu (ul. Piekarska 1).

Finałowy koncert w wykonaniu Josepha Tawadrosa (Egipt), Valerego Sokolova (Ukraina) i Morphing Chamber Orchestra Vienna odbędzie się 3 grudnia w sali koncertowej NOSPR w Katowicach.

Pełny program festiwalu wraz repertuarem można znaleźć na: www.gorczycki.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL