Nowy numer 42/2019 Archiwum

Będą nowe miejsca pracy

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego w Szałszy k. Gliwic. Praca będzie dla prawie 400 osób.

Rekrutacja rozpoczęła się na początku listopada. Szansę na znalezienie pracy ma m.in. 200 osób w obszarze kompletacji towaru, 100 operatorów wózków widłowych, kilkudziesięciu specjalistów ds. logistyki oraz IT, a także specjalistów ds. administracji, bezpieczeństwa oraz BHP

Centrum Logistyczne w Szałszy k. Gliwic docelowo będzie zaopatrywać wraz z Centrum Logistycznym w Tychach całą południową Polskę. Oficjalne otwarcie przewidziane jest na luty 2018 roku.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w nowym Centrum Logistycznym Żabka Polska mogą przesyłać swoje aplikacje lub zostawić CV w biurach ochrony Centrum Logistycznego w Szałszy lub Tychach. Więcej informacji na www.zabkapolska.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL