Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dla dobroczyńców

Jeszcze przez tydzień można zgłaszać kandydatów w organizowanym w Zabrzu konkursie "Wolontariusz Roku 2017".

Instytucje publiczne, związki i stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne mogą wziąć udział w konkursie "Wolontariusz Roku 2017", który ma na celu uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób pracujących nieodpłatnie bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia, na rzecz mieszkańców Zabrza.

Tytuł przyznawany jest każdego roku w kategorii indywidualnej i zespołowej.

Zgłoszenie do tytułu stanowi kupon zgłoszeniowy, który można składać osobiście do 20 listopada w Wydziale Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej (ul. Wolności 286, pokój 207, tel. 32/ 373 34 67) z dopiskiem: "Wolontariusz Roku 2017" lub w sekretariacie Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Brodzińskiego 4, 41-800 Zabrze, tel. 32/ 271 04 74).

Kupon zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL