Nowy numer 41/2019 Archiwum

Już wkrótce IV Festiwal Rowerowy Together

To zwieńczenie tegorocznej wyprawy NINIWA Team na Islandię, ale będzie nie tylko o niej.

Oprócz slajdowiska organizatorzy przewidzieli koncert i tradycyjną już premierę kolejnej książki o przygodach grupy rowerowej NINIWA Team. Zdradzą też kierunek i formę kolejnej wyprawy w 2018 roku.

IV Festiwal Rowerowy Together odbędzie się w Lublińcu 18 listopada.

Program:

  • 11.00 – Msza święta u oblatów w Kokotku
  • 12.00 – Wyjazd rowerami do MDK Lubliniec (ul. Plebiscytowa 9)
  • 13.45 – Rozpoczęcie Festiwalu Together – prelekcje grup
  • 17.00 – Koncert zespołu Celtic Tree, który wprowadzi w islandzki klimat
  • 18.00 – Premiera książki pt. „Nowy Początek – Wyprawa na Islandię”, która powstała na bazie relacji pisanych w trakcie wyprawy przez samych uczestników, oraz prelekcja grupy NINIWA Team.

Wyprawy rowerowe NINIWA Team zwiększają swoją popularność. W tym roku było 12 ekip jadących we wspólnej intencji w ramach akcji Together i 55 uczestników wyprawy NINIWA Team na Islandię – Operacja Rozpoznanie Nowy Początek. To jak dotąd najlepszy bilans w jednym roku. Wszyscy podróżnicy przywieźli bogate, różnorodne doświadczenia, bo i kierunki wypraw były bardzo zróżnicowane. Oprócz Islandii – Fatima, Grecja, Rzym, Białoruś, Alpy i Tatry. To wszystko i jeszcze więcej złoży się na treść Festiwalu Together, organizowanego przez Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA i MDK Lubliniec.

W tym roku będzie nowość – swoimi przygodami podzielą się również uczestnicy górskiej wyprawy NINIWA Trep.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL