GN 41/2019 Archiwum

Porozmawiajmy o miłości Boga

Zatrzymać się w biegu, usiąść przy kawie czy herbacie, żeby zebrać myśli i skupić na tym, co ważne... Rekolekcje „Chcę, abyś był”, odbędą się od 1 do 3 grudnia się w oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku.

Zapraszają na nie diakonia „Ponad Murami” Ruchu Światło–Życie i Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży. Zapowiadają, że będzie to czas na porozmawianie o miłości Boga. – Te rekolekcje są dla każdego, kto chciałby na chwilę zatrzymać się w codziennej gonitwie, aby zadać sobie na nowo parę ważnych pytań o istotę swojej wiary – wyjaśnia ks. Marcin Paś, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

To propozycja zarówno dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i uczniów szkoły średniej, jak również dla osób studiujących i pracujących. Będzie to okazja do poznania się, porozmawiania, ale także wyciszenia i wsłuchania się w słowo Boże.Szczegółowe informacje i zapisy do 26 listopada na: www.chceabysbyl.ponadmurami.pl. Koszt rekolekcji razem z transportem autokarowym do Kokotka to 120 zł, jednak w razie problemów z pokryciem tej kwoty organizatorzy proszą o kontakt. Pojadą dwa autokary z Gliwic, ewentualnie również z Bytomia (wyjazd w piątek w godzinach popołudniowych, powrót w niedzielę wieczorem).

Kontakt: tel. 500 205 003, e-mail: spotkajmysie@ponadmurami.pl, FB: PonadMurami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL