Nowy numer 41/2019 Archiwum

Krosny, AZM i koncert papieski

Jutro 3 listopada rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej w Kochanowicach.

Przez trzy dni od 3 do 5 listopada będą trwały Regionalne Dni Kultury Chrześcijańskiej. Rozpoczną się jutro 3 listopada o 17.00 Mszą św. w kościele św. Wawrzyńca, a po niej koncert Akademickiego Zespołu Muzycznego Politechniki Śląskiej pod batutą Krystyny Krzyżanowskiej-Łobody.

W sobotę 4 listopada o 17.00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Informacji odbędzie się spotkanie z mimem Ireneuszem Krosnym pt. „Być dobrym chrześcijaninem”. Natomiast 5 listopada o 17.00 również w GCKiI koncert „Myśleć sercem – Papieskie inspiracje” w wykonaniu aktora Dariusza Jakubowskiego, sopranistki Katarzyny Thomas i pianisty Piotra Szafrańca (na sobotnie i niedzielne spotkanie wejściówki w cenie 5 zł).

Trzydniowym wydarzeniom towarzyszyć będzie wystawa prac Bernarda Kosa i Romana Matuska w kościele św. Wawrzyńca w Kochanowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL