Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Czarna księga odpadów w Bytomiu"

Spółki odpowiedzialne za gospodarkę komunalną w mieście działają niezgodnie z obowiązującymi ich decyzjami.

"Czarna księga odpadów w Bytomiu"   Tak uważają bytomscy działacze Prawa i Sprawiedliwości. I dlatego przygotowali "Czarną księgę odpadów". Jednym z problemów zawartych w Księdze jest wysypisko śmieci w dzielnicy Bobrek. Na to zwraca uwagę przewodniczący bytomskiej Rady Miasta, Mariusz Janas z Prawa i Sprawiedliwości.

"Czarna księga" została przygotowana na podstawie m.in. decyzji dotyczących gospodarki odpadami wydanych przez prezydenta miasta i marszałka, wypisów z KRS. Mówi autor opracowania, pracownik biura posła Wojciecha Szaramy – szefa gliwickiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości - Maciej Bartków.


"Czarna księga odpadów w Bytomiu" została zamieszczona na stronie internetowej bytomskiego PIS-u. W sprawie bytomskich nielegalnych odpadów wielokrotnie już wypowiadał się prezydent Bytomia Damian Bartyla, który zapowiadał jeszcze we wrześniu, że przygotowany na jego zlecenie przez prywatną firmę detektywistyczną raport w tej sprawie trafi do organów ścigania. Prezydent Bartyla powiedział nam, że zabierze głos w sprawie dokumentu po zapoznaniu się z nim.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL