Nowy numer 34/2019 Archiwum

Ruszyła nowa strona Caritas Diecezji Gliwickiej

Jest bardziej przejrzysta i można znaleźć na niej więcej informacji.

Przed zbliżającym się 25-leciem Caritas Diecezji Gliwickiej w internecie ruszyła odświeżona strona organizacji. Nowa wersja jest lepsza pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Odwiedzających wita duży baner, na którym pojawiają się grafiki promujące sztandarowe akcje Caritas w Polsce ("Kromka Chleba dla sąsiada", "Rodzina Rodzinie", program "Skrzydła").

Poniżej można znaleźć czytelne kategorie, dzięki którym każdy szybko odnajdzie interesujące go informacje - dla potrzebujących pomocy, chcących pomagać, tych, którzy chcą rozpocząć wolontariat czy przekazać darowiznę.

Ponadto w rozwijanych zakładkach, oznaczonych czytelnymi piktogramami, zamieszczono m.in. informacje o misji i celach Caritas, możliwościach udzielenia i skorzystania z pomocy, placówkach na terenie diecezji gliwickiej czy pozostałych akcjach i projektach.

W dalszej części strony publikowane są aktualności oraz multimedia - obecnie znajdują się tam materiały filmowe poświęcone sytuacji w Syrii.

Dzięki dopasowanemu interfejsowi nowa wersja strony oferuje taką samą funkcjonalność na komputerach i na urządzeniach mobilnych.

Aby przejść do strony, kliknij TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL