Nowy numer 33/2019 Archiwum

Darmowe pokazy w Bytomiu

Trzy projekcje filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne". Trzeba tylko odebrać wejściówkę.

Instytut ks. Piotra Skargi zaprasza do Bytomia na bezpłatne pokazy filmu w reżyserii Jarosława Mańki, opowiadającego o objawień fatimskich i ich wpływie na historię świata. Projekcje odbędą się w Bytomskim Centrum Kultury w trzech terminach: 1 października (niedziela) o 17.00, 5 października (czwartek) o 19.00 i 3 listopada (piątek) o 19.00.

Wejściówki można odbierać w kasie BCK (pl. Karin Stanek 1) od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 19, a w soboty i niedziele - od 18 do 19.

Film „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” wyprodukowany został przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Jak czytamy na stronie internetowej instytutu: „Celem filmu jest rozpropagowanie Orędzia Fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie Różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i... zawierzenie Rosji Jej Sercu przez papieża”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL