Nowy numer 37/2021 Archiwum

Pucowanie życia

"PUZZLife - poukładaj życie w SENS" - to warsztaty, które 7 września rozpoczną się w jezuickim Centrum „Theotokos” w Gliwicach.

– Tytuł to gra słów, połączenie słowa „puzzle”, czyli układanki i „life”, z angielskiego „życie”. Będziemy układać, dopasowywać poszczególne elementy życia, łączyć w całość. Ktoś skojarzył to ze śląskim „pucowaniem”… I dobrze, bo będziemy robić porządki: czyścić, odświeżać, pielęgnować to, co uważamy w życiu za wartościowe, i pozbywać się tego, co nam nie służy i przeszkadza – mówi Katarzyna Kubit, prowadząca zajęcia. Na pierwszy warsztat, 7 września, zaprasza osoby, które odczuwają tęsknotę za czymś, czego w życiu do końca nie realizują, a czego w głębi serca pragną. Będzie o spełnieniu.

Program warsztatów ułożony został w cykl siedmiu spotkań w pierwsze czwartki miesiąca od 18.00 do 21.00. Ostatnie zaplanowano na marzec. Podejmowane będą m.in. tematy pracy, zmian w życiu, marzeń, blokad w głowie, relacji. Można wziąć udział we wszystkich lub w jednym wybranym spotkaniu, w miarę dostępności miejsc (grupa będzie liczyć maksymalnie 16 osób).

Informacje i zapisy: theotokos.org.pl, e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, tel. 797 907 741.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama