Nowy numer 33/2019 Archiwum

Mistrzostwa z Bratem Albertem

Przyjmowane są zgłoszenia na turniej siatkówki osób bezdomnych i środowisk trzeźwościowych.

II Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Piłce Siatkowej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych organizuje zabrzańskie koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Zawody odbędą się 19 września na terenie Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zabrzu (ul. Kochanowskiego 26, 9.00–15.30).

Do udziału zaproszone są 8-osobowe reprezentacje placówek dla osób bezdomnych oraz środowisk trzeźwościowych (dopuszcza się także udział pracowników i wolontariuszy placówek) wraz z kibicami. Rozgrywkom towarzyszyć będzie piknik i biesiadowanie przy grillu.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.

Organizatorzy proszą o zgłoszenia do końca sierpnia. Szczegółowych informacji udziela Paweł Babicz – tel. 508 363 181.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL