Nowy numer 33/2019 Archiwum

Spore zmiany w centrum Gliwic

Ulica Zwycięstwa - jedna z głównych ulic miasta - ma zostać przebudowana.

Ulica Zwycięstwa w Gliwicach   Ulica Zwycięstwa w Gliwicach
Marcin Iciek/ Radio eM
Przetarg na wykonanie projektu odnowionej ulicy Zwycięstwa ogłosił Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach. Odcinek, który zostanie przebudowany ma mieć charakter integracyjny dla wszystkich uczestników ruchu - tłumaczy Jadwiga Jagiełło-Stiborska z gliwickiego Zarządu Dróg Miejskich.

- Chcemy, żeby ta reprezentatywna ulica w mieście nie była tylko drogą przelotową, ale żeby miała swój niepowtarzalny, jedyny charakter - dodaje Jagiełło-Stiborska.

Oferty można składać do 1 września. Zwycięzca przetargu będzie miał 10 miesięcy na przygotowanie kilku projektów. Dopiero potem można spodziewać się pierwszych prac remontowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL