Nowy numer 34/2019 Archiwum

Z Gliwic na "Różaniec do Granic"

Wyjazd organizuje parafia Matki Boskiej Kochawińskiej, można dołączyć.

Wielka modlitwa na granicach Polski na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień w Fatimie odbędzie się 7 października. W inicjatywę (szczegóły: www.rozaniecdogranic.pl) włącza się m.in. jezuicka parafia Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach na os. Kopernik. Stąd będzie zorganizowany wspólny przejazd do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej, tzw. Śląskiej Fatimy. A z Turzy po Mszy św. wszyscy razem wyruszą na modlitwę na granicy w intencji Polski i świata. Spotkanie na miejscu potrwa od 10.30 do 15.30.

Osoby, które chcą dołączyć do wspólnego wyjazdu (w plan trzeba wliczyć czas na przejazd), proszone są o szybki kontakt z Ewą Olszak-Biel: e-mail:olszakewa55@wp.pl, tel. 508 900 940.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL