Nowy numer 41/2018 Archiwum

Przebiegną Polskę dla Marzanny

Z Zabrza do Trójmiasta pokonają 1000 kilometrów, żeby pomóc w rehabilitacji sportsmenki po wypadku.

Ośmiu biegaczy przez cztery dni pokona 1000 km z Zabrza do Trójmiasta, zbierając pieniądze na rehabilitację swojej koleżanki Marzanny Wieczorek z Bielska Podlaskiego, która przed rokiem uległa wypadkowi podczas biegu survivalowego. Dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Ma szansę na specjalistyczną rehabilitację w Niemczech, jednak koszty przekraczają jej możliwości finansowe.

Bieg charytatywny „Pomagamy Marzannie Wieczorek – 1000 km przez Polskę” startuje w Zabrzu 31 lipca o 22.00 (Śląskie Rancho, ul. Webera 18). Szczegółowe informacje o biegu i możliwości pomocy na: www.um.zabrze.pl oraz na Facebooku: „Pomagamy Marzannie Wieczorek”.

Zawodnicy będą zmieniać się co 20 kilometrów, a każdy z nich przebiegnie łącznie 125 kilometrów. Ta ósemka to grupa przewodnia, na trasie biegu w pięciu miastach (Zabrze, Kraków, Warszawa, Bielsk Podlaski i Trójmiasto) mogą dołączyć do nich inni biegacze.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy