Nowy numer 34/2019 Archiwum

Niedługo ruszają rekolekcje "Jezus żyje"

Kilka spotkań jest otwartych dla wszystkich. Zapraszamy na Górę Świętej Anny.

Wkrótce rozpoczyna się pierwszy turnus Rekolekcji „Jezus żyje”. W tym roku to już 15. edycja tego wydarzenia - największych rekolekcji, jakie organizowane są na południu kraju.

Pierwszy turnus rusza 1 lipca. W tym tygodniu zaplanowane zostały też otwarte spotkania, w których mogą wziąć udział nie tylko uczestnicy rekolekcji.

W niedzielę 2 lipca o 18.45 odbędzie się spotkanie z Jackiem Weiglem z Warszawy, prezesem Fundacji „Edukacja z Wartościami” i założycielem wspólnoty „Chefsiba”. We wtorek 4 lipca o 18.45 na Górze Świętej Anny gościć będą przedstawiciele Open Doors i George Dakkak z Syrii, który pomagał uchodźcom w Syrii i Libanie.

Natomiast jak zawsze - w środę 5 lipca o 18.00 - odbędzie się ognisko, a późnej o 20.00 koncert. Uwielbienie poprowadzi Dom Modlitwy z Gliwic.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL