Nowy numer 33/2019 Archiwum

Night of Grace po raz drugi

- To jest twój czas na spotkanie z Nim, On tutaj na ciebie czeka - zapraszają organizatorzy.

To już drugie takie spotkanie. Night of Grace, czyli „noc łaski” odbędzie się 30 czerwca w kościele św. Anny z Zabrzu. Rozpocznie się o 20.00, a uwielbienie poprowadzi zespół „Oh my God”.

Pierwsze odbyło się w maju. Z inicjatywy kilku młodych ludzi z tej parafii, dla których inspiracją były słowa papieża Franciszka podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, więc postanowili… wstać z kanapy. I zaprosić innych, nie tylko młodych, do wspólnego uwielbiania Boga.

- To wyjątkowe czuwanie, podczas którego możesz modlić się „po swojemu”. Śpiewać, dziękować, wielbić, błagać… Podejść pod sam ołtarz, żeby być jeszcze bliżej Jedynego… To jest twój czas na spotkanie z Nim, On tutaj na ciebie czeka - zapraszają na Facebooku organizatorzy - Magda, Justyna i Andrzej.

W czasie kilku godzin spotkania można wyjść z ławki i podejść blisko ołtarza. Jest też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz rozmowy z księdzem.

Więcej o spotkaniu w wydarzeniu na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL