Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Miejsce na podium

Ks. Rafał Wyleżoł trzeci w mistrzostwach księży w kolarstwie szosowym.

W Debrznie, w diecezji pelplińskiej przez dwa dni, 10 i 11 czerwca, odbyły się III Mistrzostwa Księży i Ministrantów w Kolarstwie Szosowym. W ramach zawodów ministranci za szkół podstawowych rywalizowali na dystansie 10 kilometrów. natomiast księża i starsi ministranci mieli do pokonania trasę 52 kilometrów.

W kategorii księży trzeci na mecie był ks. Rafał Wyleżoł, proboszcz parafii św. Jana Nepomucena w Lisowicach. Był jedynym pośród księży i ministrantów, który w tym roku reprezentował diecezję gliwicką. W ubiegłym startował również w tych zawodach ks. Adam Jasiurkowski z Pyskowic. Pierwsze miejsce w kategorii księży zajął ks. Adrian Jurek z Ostrowa Wielkopolskiego, a drugie ks. Bartłomiej Przybylski z Debrzna.

Mistrzostwa księży i Ministrantów w Kolarstwie Szosowym odbywały się w ramach XXIV Dni Młodości w Debrznie.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma