GN 42/2019 Archiwum

Znowu zapłonie znicz w Rusinowicach

Olimpiada w ośrodku dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Już w sobotę, 10 czerwca odbędzie się sportowa rywalizacja w ramach XVII Powiatowej Spartakiady dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o 10.00 w kaplicy ośrodka.

O 11.00 nastąpi otwarcie zawodów z paradą olimpijczyków, zapaleniem znicza i wciągnięciem flagi. A w niebo wypuszczone zostaną gołębie i baloniki. Wystąpi zespół taneczny Wesołe Nutki z Żor. Uczestnicy będą mieli również okazję zobaczyć pokazy walki paraolimpijczyków z Warszawy.

O 12.00 rozpoczną się konkurencje sportowe. Będą zawody pływackie, konne, lekkoatletyczne, w tenisie stołowym, ale tez nietypowe konkurencje olimpijskie, jak komandoski tor przeszkód czy konkurencja leśników.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama