Nowy numer 25/2021 Archiwum

Co powie Czerwony Kapturek?

Nie zdradzamy szczegółów przesłania bajki w wykonaniu nauczycieli i rodziców, przyjdźcie całą rodziną i zobaczcie sami - Salezjański Piknik Rodzinny w repeckim parku już w niedzielę!

Koncert młodzieżowego zespołu Zakochani z okazji Zesłania Ducha Świętego, bajka o Czerwonym Kapturku w wykonaniu nauczycieli i rodziców, tańce integracyjne, losowanie nagród...

To wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka na dzieci podczas Salezjańskiego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach-Reptach Śląskich (ul. Śniadeckiego 1).

- Przygotowaliśmy wiele nagród, na przykład gry czy wspólne wyjazdy dla najliczniejszej rodziny oraz dla zwycięzców losowania. Będą też warsztaty ceramiczne, plastyczne czy kuglarskie, dzieci będą mogły spróbować chodzenia na szczudłach - zapowiada Magdalena Jagielska ze szkolnego Oratorium, która w przedstawieniu wcieli się w rolę Czerwonego Kapturka.

- Ale przede wszystkim ten czas będzie inwestowaniem w bliskość rodzinną, bo jeżeli nie ćwiczymy tego, że jesteśmy razem, to w trudnych chwilach także nie będziemy potrafili być razem - dodaje.

Tradycyjnie rodziny będą mogły sprawdzić swoje siły w wieloboju rodzinnym, a dla dzieci zostanie przygotowany park linowy. Będzie też możliwość zwiedzania ośrodka.

Piknik rozpocznie się o 14.00 i potrwa do 18.30, wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia znajdziesz na Facebooku.

Patronem medialnym pikniku jest "Gość Niedzielny" i Radio eM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama