Nowy numer 09/2020 Archiwum

Bieg księdza Damrota

I starsi, i młodsi mogą wystartować w biegu ulicznym w Pilchowicach. Już można się zgłaszać.

VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota odbędzie się w sobotę 24 czerwca. Uczestnicy będą rywalizowali na dwóch dystansach. Impreza odbędzie się w parku ks. Damrota (wejście obok budynku przy ul. ks. Damrota 5).

Bieg Główny, którego trasa liczy 5 kilometrów, wystartuje o 9.50. Poprowadzi ulicą Trześniówka oraz odcinkiem trasy rowerowej nr 295 (droga leśna). Rejestracja uczestników od 16. roku życia poprzez stronę www.biurozawodow.pl do 16 czerwca (w przypadku wolnych miejsc zapisy również w dniu biegu do 9.30).

Mini Bieg dla dzieci i młodzieży do 15 lat na dystansie 100 metrów startuje o 9.00. Rejestracja poprzez stronę www.powiatgliwicki.pl do 16 czerwca (w przypadku wolnych miejsc zapisy w dniu biegu od 8.15 do 8.30)

Imprezę organizują Powiat Gliwicki i Gmina Pilchowice, a patronatem honorowym objął ją wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Więcej informacji na: www.starostwo.gliwice.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama