GN 41/2018 Archiwum

Hafty, witraże, rysunki…

Jury konkursowe oceniło prawie 90 prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Na wszystkich były kwiaty.

W I Zabrzańskim Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych wręczono 20 nagród i 6 indywidualnych wyróżnień. Grand Prix otrzymał Michał Mielcarek z Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas w Gliwicach, a jego praca zatytułowana „Róża” została wybrana na logo tego przeglądu.

Przegląd adresowany jest do osób niepełnosprawnych. W różnym wieku, przedszkolaków, uczniów szkół specjalnych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, podopiecznych Dziennych Domów Pomocy, świetlic środowiskowych i świetlic działających przy różnych stowarzyszeniach.

Gala wręczenia nagród laureatom   Gala wręczenia nagród laureatom Archiwum szkoły

W konkursie, którego temat brzmiał „Moje ulubione kwiaty”, wzięło udział 12 placówek z całego regionu. Prace oceniane były w kilku kategoriach: malarstwo i rysunek, haft, kompozycja przestrzenna, decoupage i witraż.

Organizatorem przeglądu jest ZSS nr 40 w Zabrzu oraz działające przy szkole Stowarzyszenie „Nasza Szkoła - Nasz Dom”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy