Nowy numer 42/2018 Archiwum

Plan już jest!

Jezuickie centrum „Theotokos” w Gliwicach ma już program formacyjny na rok 2017/2018.

W planie są rekolekcje, sesje, dni skupienia i warsztaty, w tym specjalność jezuitów, czyli ćwiczenia ignacjańskie. Już we wrześniu odbędą się warsztaty pisania ikon dla początkujących i rozpoczną się dwa inne cykle: „PUZZLife – poukładaj życie w SENS” oraz „Kobieta na współczesnej karuzeli życia – początek naszej drogi w poznawaniu siebie”.

Centrum proponuje też dni skupienia dla kobiet i mężczyzn, coś dla miłośników filmu i literatury, warsztaty dla ojców i rodziców oraz sesję formacyjna dla dziewic konsekrowanych. Będzie także szansa na uczestniczenie w rekolekcjach ignacjańskich, połączonych z bibliodramą.  A dla księży ruszą "Czwartki kapłańskie" (ich program podamy później).

W centrum „Theotokos” jest też możliwość przeżycia indywidualnych rekolekcji i wynajęcia pomieszczeń dla własnego programu (w miarę wolnych miejsc).

Pełny program i więcej informacji na: www.theotokos.org.pl

Zapisy przez cały rok: e-mail: ckid.theotokos@gmail.com lub 797 907 741.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy