Nowy numer 15/2024 Archiwum

zaBIEGAJ o Radość

Do 8 maja można zgłaszać udział w zawodach, które odbędą się w Bytomiu-Miechowicach.

Bieg „zaBIEGAJ o Radość” odbędzie się w niedzielę 21 maja. To kontynuacja zeszłorocznego wydarzenia „zaBIEGAJ o Miłosierdzie”.

– Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach na dystansie 2,5 km w trzech kategoriach: bieg indywidualny, bieg rodzinny oraz marsz nordic-walking. Trasa przebiega w miechowickim lesie. Zawodnicy będą zachęcani do tego, aby zastanowili się, komu dawno nie sprawiali radości lub komu sprawienie radości jest dla nich z jakichś powodów trudne, i zrobili to w najbliższym czasie właśnie tej osobie – informuje Katarzyna Jagielska, która wraz z mężem Konradem jest organizatorem zawodów. Ich ideą jest połączenie świadectwa wiary z bieganiem, które bardzo lubią. – Po ukończeniu biegu każdy zawodnik indywidualny otrzyma medal, a każda rodzina – puchar, a pod koniec całej imprezy organizatorzy i zawodnicy będą się wspólnie modlić, chwaląc Boga również śpiewem – zapowiada.

Zapisy trwają do 8 maja przez formularz podany na stronie www.bcmiechowice.pl w zakładce „zaBIEGAJ o Radość” oraz na Facebooku na stronie wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy