Nowy numer 41/2019 Archiwum

zaBIEGAJ o Radość

Do 8 maja można zgłaszać udział w zawodach, które odbędą się w Bytomiu-Miechowicach.

Bieg „zaBIEGAJ o Radość” odbędzie się w niedzielę 21 maja. To kontynuacja zeszłorocznego wydarzenia „zaBIEGAJ o Miłosierdzie”.

– Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach na dystansie 2,5 km w trzech kategoriach: bieg indywidualny, bieg rodzinny oraz marsz nordic-walking. Trasa przebiega w miechowickim lesie. Zawodnicy będą zachęcani do tego, aby zastanowili się, komu dawno nie sprawiali radości lub komu sprawienie radości jest dla nich z jakichś powodów trudne, i zrobili to w najbliższym czasie właśnie tej osobie – informuje Katarzyna Jagielska, która wraz z mężem Konradem jest organizatorem zawodów. Ich ideą jest połączenie świadectwa wiary z bieganiem, które bardzo lubią. – Po ukończeniu biegu każdy zawodnik indywidualny otrzyma medal, a każda rodzina – puchar, a pod koniec całej imprezy organizatorzy i zawodnicy będą się wspólnie modlić, chwaląc Boga również śpiewem – zapowiada.

Zapisy trwają do 8 maja przez formularz podany na stronie www.bcmiechowice.pl w zakładce „zaBIEGAJ o Radość” oraz na Facebooku na stronie wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL