Nowy numer 34/2019 Archiwum

Jaką moc ma słowo Boga?

Maria Vadia po raz trzeci przyjedzie do Gliwic.

Przez trzy dni, od 7 do 9 maja, odbędą się spotkania z nią w kościele NMP Matki Kościoła na osiedlu Sikornik.

Maria Vadia, ewangelizatorka i charyzmatyczka, mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie organizuje konferencje, prowadzi stałą ewangelizację w więzieniu dla kobiet, angażuje się w posługę „Magnificat” i dzieła charytatywne. Jest autorką książek o Duchu Świętym i służbie charyzmatami. W różnych miejscach na świecie prowadzi konferencje i spotkania charyzmatyczne. To jej trzecia wizyta w Gliwicach.

Tym razem w ramach spotkania zaplanowany został panel pt. „Uzdrowienie mocą Słowa Bożego”, w którym 8 maja razem z Marią Vadią wezmą udział: Anna Saj, świecka misjonarka Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja (razem z mężem odpowiedzialna za bazę polskiej ICPE, znanej pod nazwą Armia Dzieci), Marcin Zieliński, lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” w Skierniewicach, i Michał Świderski, założyciel i lider Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji gliwickiej, który prowadzi kanał „Dotyk Boga” na YouTube i FB. Panel poprowadzi Marcin Jakimowicz, redaktor „Gościa Niedzielnego”.

W programie spotkań: konferencje, warsztaty oraz modlitwa uwielbienia. Szczegółowy program, dodatkowe informacje i zapisy na: www.inicjatywamissio.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL