Nowy numer 38/2021 Archiwum

Ostatnie dni na głosowanie

Kto zostanie Bohaterem Katechezy? Trwa plebiscyt na najlepszego nauczyciela religii.

Na katechetów można głosować jeszcze do 30 kwietnia poprzez kliknięcie „Lubię to” na Facebooku: Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej.

Do plebiscytu zgłoszonych zostało trzynastu katechetów: Krzysztof Albrecht z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gliwicach, Jolanta Bodusz z I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowskich Górach, Barbara Fajer z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, Dominik Gałkiewicz z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych w Bytomiu, Justyna Hewig z Zespołu Szkół w Wieszowie, ks. Mateusz Janyga SJ z Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych w Gliwicach, Barbara Jon z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, ks. Marek Konowol z Gimnazjum nr 5 w Tarnowskich Górach, Adam Maniura z I Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu, Damian Pelczarski z Zespołu Szkół Samochodowych w Gliwicach, Ewa Szeliga z II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowskich Górach, o. Krzysztof Wrzos OMI z Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu i Magdalena Zawadzka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach.

Plebiscyt organizuje gliwicki oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Laureat otrzyma tytuł „Bohatera Katechezy 2017”, statuetkę i tablet multimedialny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama