Nowy numer 25/2018 Archiwum

Dla Zmartwychwstałego

Uwielbienie w Gliwicach poprowadzi zespół Przecinek.

W Niedzielę Miłosierdzia, 23 kwietnia o 17.30 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok gliwickiej katedry) odbędzie się modlitwa uwielbienia Jezusa Zmartwychwstałego. Poprowadzi ją zespół Przecinek z Raciborza

Zespół, istniejący od 1998 roku, sam o sobie mówi, że jego muzyka to „barwna mieszanka rozmaitych gatunków muzycznych oparta przede wszystkim o funky, groove i pop-rock”. Jest laureatem wielu festiwali, zdobył, m.in. w 2005 roku Grand Prix Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "Song of Songs" w Toruniu.

„Przecinek” śpiewa i współorganizuje koncerty uwielbienia w dniu Bożego Ciała. Zaśpiewał też podczas ubiegłorocznych Dni w Diecezji w ramach Światowych Dni Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma