Nowy numer 42/2018 Archiwum

Dobra pora na spowiedź

W kilku miejscach diecezji odbędzie się Noc Konfesjonałów. Księża będą czekać na wiernych aż do północy.

Już jutro, 11 kwietnia będzie taka możliwość spowiedzi w późnych godzinach wieczornych w trzech miejscach w Gliwicach – kościele NMP Matki Kościoła (os. Sikornik, ul. Pliszki 20), kościele Chrystusa Króla (ul. Okrzei 31) i kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (redemptoryści, ul. Daszyńskiego 2) oraz w Bytomiu w kościele Trójcy Świętej (ul. Kwietniewskiego 1).

W środę, 12 kwietnia Noc Konfesjonałów będzie w trzech kościołach w Zabrzu – św. Anny (ul. 3 Maja 18), św. Wawrzyńca (Mikulczyce, ul. Mariacka 1) i św. Teresy (Mikulczyce, ul. św. Teresy 2) oraz w kościele św. Bartłomieja w Smolnicy (do godz. 22.00, ul. Kościelna 1).

A w Wielki Piątek, 14 kwietnia możliwość sakramentu pokuty i pojednania w kościele św. Wojciecha (os. Kopernik, ul. Heweliusza 4) i kościele Świętego Krzyża (os. Janek, ul. Jaskółcza 37) w Zabrzu.

We wszystkich miejscach, z wyjątkiem Smolnicy, spowiedź odbywa się od 20.00 do 24.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy