Nowy numer 50/2019 Archiwum

Randka w kościele

Z muzyką, słowem, rozmową i dobrą atmosferą – dla par, narzeczonych, małżeństw w każdym wieku! Już w sobotę.

Spotkanie pt. ”Zimny kaloryfer. Jak dbać o ciepłe relacje w małżeństwie?” odbędzie się 8 kwietnia od 15.00 do 16.30 w sanktuarium Matki Bożej Kochawińskiej w Gliwicach, u jezuitów.

– To przedsięwzięcie ma na celu odnowienie, a zarazem ożywienie więzi małżeńskich i narzeczeńskich. Będzie o wyrażaniu sympatii i podziwu oraz ich wpływie na więź małżeńską – nieco teorii i warsztatu oraz modlitwy – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi ks. Piotr Dyduch – moderator Ruchu Światło–Życie w diecezji gliwickiej wraz z małżonkami z Domowego Kościoła i członkami Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji.

Nie trzeba wcześniej się zgłaszać. Na czas randki zapewniona jest opieka nad dziećmi.

Sanktuarium Matki Bożej Kochawińskiej znajduje się na osiedlu Kopernika w Gliwicach (ul. Kopernika 63a).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama