Nowy numer 33/2018 Archiwum

Cisza i słowo

Rekolekcje akademickie w gliwickiej katedrze. Spotkanie z Ireneuszem Krosnym.

Wielkopostne rekolekcje dla środowisk akademickich odbędą się od 27 do 29 marca. Każdego dnia spotkanie rozpoczyna się Eucharystią o 19.30 z homilią gliwickiego duszpasterza akademickiego ks. Wojciecha Michalczuka. Po niej zaplanowana jest konferencja.

Pierwszego dnia, w poniedziałek, będzie to spotkanie z Ireneuszem Krosnym, aktorem i mimem, zatytułowane „Mowa Mima”. W następnych dniach konferencje będzie głosił ks. Wojciech Michalczuk – we wtorek nt. „Cisza, słuchanie, milczenie”, a w środę nt. „Słowo, dialog, mówienie”.

Natomiast w czwartek, 30 marca DA zaprasza na Eucharystię o 19.30 w akademickim kościele św. Michała, a po niej na Drogę Krzyżową ulicami miasteczka akademickiego.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma