Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kto zostanie bohaterem katechezy?

Znamy już kandydatów na najlepszego nauczyciela religii. Teraz przyszedł czas na głosowanie.

Trzynastu katechetów zostało zgłoszonych do Plebiscytu „Bohater Katechezy”, organizowanego przez gliwicki oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, a odbywającego się pod patronatem Gościa Gliwickiego. Nadsyłali je głównie uczniowie grupowo lub indywidualnie, czasem z poparciem dyrekcji szkoły. Na podstawie przesłanych przez nich uzasadnień, przygotowaliśmy krótkie opisy sylwetek kandydatów.

Od dzisiaj, 13 marca, można na nich głosować poprzez kliknięcie „Lubię to” na Facebooku: Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej. Można oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Głosowanie potrwa do 30 kwietnia.

Dalej prezentujemy sylwetki katechetów zgłoszonych w plebiscycie.

« 1 2 3 4 5 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma