Nowy numer 33/2018 Archiwum

30 kg papieru = 1 obiad

Po przerwie zimowej znowu rusza zbiórka makulatury. Można ją przynosić na plac przy siedzibie Caritas w Gliwicach.

Zbiórka w ramach akcji „Makulatura to pomoc” to wspólne przedsięwzięcie gliwickiej Caritas, gliwickiego koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta i Akcji Katolickiej Diecezji Gliwickiej.

W ten prosty sposób każdy może pomóc osobom potrzebującym. Organizatorzy przeliczają, że jeden obiad dla kogoś w trudnej sytuacji to pieniądze ze sprzedaży 30 kg makulatury.

Najbliższa zbiórka będzie 17 i 18 marca (piątek i sobota) na placu przy siedzibie centrali Caritas przy ul. Ziemowita 2, w godzinach od 10.00 do 18.00. Samochodem można podjechać pod sam kontener, a w rozładowaniu makulatury pomogą wolontariusze.

Kolejne zbiórki makulatury odbędą się: 28 i 29 kwietnia, 26 i 27 maja oraz 16 i 17 czerwca.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma