Ocalona

Anna Golędzinowska opowie o swoim życiu - tym w blasku fleszy i tym obecnym, prawdziwym.

Spotkania z nią odbędą się w Bytomiu, Zabrzu i Gliwicach. Historię swojego życia opisała w autobiograficznej książce „Ocalona z piekła”. Była znaną modelką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Po trudnym dzieciństwie w Polsce we Włoszech spotkała się z przemocą i najciemniejszymi stronami show biznesu. Dotkliwie samotna, choć jako narzeczona siostrzeńca premiera Berlusconiego, w centrum uwagi wszystkich.

Jej życie diametralnie zmieniła wizyta w Medjugorie i doświadczenie miłosierdzia Boga. Wtedy zdołała przebaczyć tym, którzy ją skrzywdzili. Anna Golędzinowska założyła we Włoszech Ruch Czystych Serc. Dzisiaj w wielu miejscach opowiada o swoim życiu, w które wszedł Pan Bóg z przebaczeniem i miłością.

Spotkania z Anną Golędzinowską odbędą się 12 marca o 19.00 w kościele Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach (ul. Kasztanowa 3), 13 marca o 19.00 w kościele św. Andrzeja w Zabrzu (ul. Wolności 196) i 15 marca o 19.00 w kościele Chrystusa Króla w Gliwicach (ul Okrzei 31). Oprócz tego od 13 do 15 marca o godzinie 9.00 i 11.00 będzie głosiła rekolekcje dla młodzieży w parafii Bożego Ciała w Miechowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..