Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pięć języków miłości

W najbliższy weekend w jezuickim centrum formacji Theotokos w Gliwicach odbędą się warsztaty dla małżonków.

Prowadzić je będzie Alicja Kmietowicz-Synowiec, psycholog z kilkunastoletnim stażem pracy, żona i matka dwóch synów. Obecnie związana z Jezuickim Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowej Manresa w Krakowie, gdzie od 5 lat prowadzi warsztaty rozwoju psychologiczno-duchowego „12 kroków ku pełni życia”.

Tematem warsztatów jest „Pięć języków miłości – rzecz o więzi małżeńskiej”. Celem jest refleksja nad tym, jak przeżyć małżeństwo, aby doświadczyć w tej najbliższej relacji tego, co najlepsze. Będzie okazja do wspólnego przyjrzenia się temu, co różni (ale nie dzieli) oraz buduje więź małżeńską niezależnie od stażu bycia razem.

Będzie też mowa o dobrej komunikacji i znaczeniu wdzięczności w życiu.

Warsztaty rozpoczną się w piątek 10 marca Mszą św. w kościele Matki Bożej Kochawińskiej na osiedlu Kopernika w Gliwicach, obok którego znajduje się Centrum Theotokos, zakończenie w niedzielę o 13.00.

Szczegóły i zapisy: theotokos.org.pl, e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, tel. 797 907 741.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma