Nowy numer 25/2018 Archiwum

Podziel się oazą!

Przyślij nam swoje zdjęcia i wspomnienia z rekolekcji Ruchu Światło-Życie! Stwórzmy oazową galerię w 30. rocznicę śmierci ks. Blachnickiego.

Jeździłaś/jeździłeś na rekolekcje Ruchu Światło-Życie? Zawdzięczasz coś ks. Blachnickiemu? Czekamy na Twoje zdjęcia i wspomnienia!

Odszukaj zdjęcia z rekolekcji, dopisz rok, miejscowość, stopień i nazwisko moderatora. A może bardziej niż obraz w pamięć zapadła Ci ciekawa historia lub masz szczególne wspomnienia z oazy?

Przyślij je nam na adres: gliwice@gosc.pl. Zbierzemy je i uporządkujemy w wyjątkowej galerii z okazji 30. rocznicy śmierci ks. Franciszka Blachnickiego.

Liczymy na Twoją pomoc! Stwórzmy razem zbiór wspomnień z oazy, który pewnie ucieszyłby założyciela Ruchu Światło-Życie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma