Nowy numer 25/2018 Archiwum

Młodzież poznaje księdza Blachnickiego

Jeszcze kilka dni zostało, aby zgłosić się do konkursu. Organizatorzy czekają do piątku.

Konkurs na temat „Ksiądz Franciszek Blachnicki – Ruch Światło-Życie” skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Przygotowany w związku z 30. rocznica śmierci twórcy ruchu oazowego w Polsce.

Organizatorem konkursu są parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach, Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Patronat honorowy objął starosta tarnogórski Józef Burdziak.

Zgłoszenia ko konkursu poprzez katechetów (nazwa szkoły i nazwiska uczestników) do 17 lutego - e-mail: edukacja@tarnogorski.pl. W przygotowaniach do konkursu organizatorzy proponują skorzystanie z materiałów dostępnych na stronie: blachnicki.oaza.pl

Konkurs w formie testu odbędzie się 27 lutego o 8.45 w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach (ul. Śniadeckiego 1). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie starostwa tarnogórskiego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma