Nowy numer 24/2018 Archiwum

Miłość Boga jest darmowa

W Gliwicach i Bytomiu rozpoczyna się nowy cykl Katechez Zwiastowania.

Droga Neokatechumenalna zaprasza młodzież i dorosłych na katechezy, które pomagają uporządkować swoje życie z Bogiem i wzrastać w dojrzałej wierze.

– Wiele świadectw potwierdza, że Katechezy Zwiastowania uratowały życie tysiącom ludzi. Wyzwoliły z nałogów, zniewoleń, pozwoliły się pojednać z małżonkami, wrogami, a przede wszystkim nakierowały życie na Chrystusa. Uczestnictwo we wspólnocie pozwoliło zaś dotknąć darmowej miłości Boga do każdego grzesznika, doświadczyć miłosierdzia i przebaczenia – zachęcają organizatorzy.

Katechezy odbywać się będą w kościele św. Antoniego w Gliwicach (ul. Głowackiego 3) w poniedziałki i czwartki o 18.30 i w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Ligonia 2, u kapucynów) w Bytomiu – w poniedziałki i środy o 19.15.

Pierwsze spotkania w poniedziałek 13 lutego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma