Nowy numer 24/2018 Archiwum

Kilka dni o przebaczeniu

"Od smutku do radości" - to tytuł rekolekcji, które w Gliwicach poprowadzi o. Sylwester Cabała, redemptorysta.

Rekolekcje zamknięte odbędą się od 15 do 19 lutego w Centrum „Theotokos” u jezuitów w Gliwicach. – Są skierowane są do każdego, kto pragnie pogłębić życie duchowe, którego źródłem jest osobista relacja z Bogiem. Mają one na celu pomóc uczestnikom w otwarciu się na przebaczenie i uzdrawiającą łaskę miłości Bożej – zapowiada o. Sylwester Cabała CSsR, dyrektor domu rekolekcyjnego redemptorystów w Lubaszowej.

Poruszane będą między tematy doświadczenia Bożej miłości w życiu chrześcijanina, uzdrowienia ze zranionych uczuć, sposobów radzenia sobie z lękiem, uzdrowienia wspomnień, przebaczenia i pojednania z Bogiem, bliźnimi i sobą samym, relacji z rodzicami, grzechów głównych, walki duchowa czy sposobów wzrastania w cnotach chrześcijańskich.

Rekolekcje mają charakter zamknięty. Będzie czas na modlitwę wspólnotową i indywidualną oraz rozmowy z przewodnikiem duchowym.

Zapisy na: e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, telefon: 797 907 741.

Informacje: www.theotokos.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma