Nowy numer 33/2018 Archiwum

Górnicze kolędowanie

Orkiestra Dęta Makoszowy oraz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zapraszają na kolędowanie w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza.

Kolędowanie odbędzie się 11 stycznia o 17.00 (ul. Wolności 410). Udział jest nieodpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc (tel. 32 271 40 77).

Podczas kolędowania wystąpią soliści: Anna Jaskółka Haśnik – sopran i Ireneusz Miczka – baryton. Dyrygować będzie Henryk Mandrysz, a całość poprowadzi Wojciech Miczka.

Znany jest też program kolędowania. Zabrzmią popularne kolędy, takie jak "Wśród nocnej ciszy", "Bóg się rodzi" czy "Cicha noc", ale także inne utwory, np. "Trumpet Voluntary" Henry'ego Purcella czy "Marsz Radeckiego" Johanna Straussa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma