Nowy numer 25/2022 Archiwum

Adwent w Theotokos

- Od trzech lat proponujemy dzień skupienia dla kobiet. W tym roku także dla mężczyzn - informuje o. Robert Więcek SJ.

Adwentowe dni skupienia odbędą się w Centrum Kształcenia i Dialogu „Theotokos” w Gliwicach, przy sanktuarium Matki Boskiej Kochawińskiej na osiedlu Kopernika. 3 grudnia będzie skupienie dla mężczyzn, a 17 grudnia – dla kobiet. Chodzi o zatrzymanie się choć na kilka godzin, by stanąć w tajemnicy przychodzącego Pana.

W ramach dnia skupienia (od 9.00 do 15.00) przewidziane są konferencje, Eucharystia, adoracja, możliwość spowiedzi, a także spotkanie w grupach na określone tematy.

Skupienia prowadzi o. Robert Więcek, jezuita, rekolekcjonista i proboszcz parafii Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach wraz z innymi jezuitami posługującymi w Gliwicach.

Informacje na: theotokos.org.pl. Zapisy: e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, tel. 797 907 741.

Ponadto 3 i 4 grudnia (od 9.00 do 18.00) w „Theotokos” odbędą się warsztaty dla kobiet pt. „Odnaleźć siebie”, które poprowadzi Iwona Jaskulska, certyfikowany trener II stopnia. Celem zajęć jest pomoc w budowaniu poczucia własnej wartości, dobrej relacji ze sobą i z innymi oraz poznanie zasad asertywnego zachowania.

Zapisy: e-mail: iwona_jaskulska@wp.pl, tel. 601 988 410.

Adwent w Theotokos   Centrum "Theotokos" znajduje się przy sanktuarium Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach Klaudia Cwołek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama