Nowy numer 22/2023 Archiwum

Jesteś OK! Ciąg dalszy

Warsztaty dla kobiet o miłości własnej i samoakceptacji cieszą się takim zainteresowaniem, że jezuicki "Theotokos" zaproponował od razu kolejny termin. 6 listopada są jeszcze wolne miejsca.

Warsztaty pt. "Jesteś Ok!" w Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos" w Gliwicach prowadzi Iwona Jaskulska. Jest ona certyfikowanym trenerem II stopnia i ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy z ludźmi.

– Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, które chcą poznać, czym jest miłość własna i z czego wynika, oraz dowiedzieć się, jak ważna w tym wszystkim jest historia naszego życia, pojednanie się ze sobą i przebaczenie innym. Będę starała się także pokazać, na czym polega samoakceptacja i jak ją kształtować, budując tym samym dobrą relację z samą sobą – zapowiada. 

Warsztaty 6 listopada odbędą się od 9.00 do 18.00, zapisy: e-mail: iwona_jaskulska@wp.pl.

Iwona Jaskulska w Centrum „Theotokos” poprowadzi jeszcze inne warsztaty. „Odnaleźć siebie”(3 i 4 grudnia) i „Być kobietą… jak być spełnioną i radosną” (29 i 30 kwietnia).

W listopadzie w "Theotokos" odbędzie się jeszcze sesja formacyjna pt. „Miłosierdzie większe niż pierścień władzy – Ewangelia według Tolkiena", którą poprowadzi o. Mirosław Bożek SJ (18-20 listopada). Będzie też możliwość kontynuacji ćwiczeń ignacjańskich na II tygodniu. Od 23 do 27 listopada odbędzie się pierwszy blok czterodniowy (drugi: 25–29 stycznia). Prowadzi o. Robert Więcek, SJ, proboszcz parafii Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach.

Informacje o Centrum "Theotokos" i jego propozycjach formacyjnych można znaleźć na www.theotokos.org.pl, zgłoszenia: e-mail: ckid.theotokos@gmail.com, tel.  797 907 741.

Jesteś OK! Ciąg dalszy   Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos" w Gliwicach Klaudia Cwołek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast