Nowy numer 47/2019 Archiwum

Święci zamiast upiorów

Orszaki i procesje w kilku miastach diecezji - już 31 października!

GLIWICE – Wieczór Wszystkich Świętych. O 19.00 nieszpory w katedrze i procesja z relikwiarzami do kościoła Wszystkich Świętych, gdzie zostanie odśpiewana Litania do Wszystkich Świętych. Zakończenie ok. 21.00.

BYTOM – orszak rozpocznie się o 19.30 w kościele Wniebowzięcia NMP nieszporami pod przewodnictwem o. Krzysztofa Andryszkiewicza, kapucyna, kazanie wygłosi ks. Leszek Lepiorz. Procesja – z relikwiami i modlitwą Litanią do Wszystkich Świętych – do kościoła św. Jacka. Zakończenie ok. 21.00.

LUBLINIEC – IV Orszak Świętych. Rozpoczęcie o 18.15 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, wprowadzenie relikwii i przedstawienie sylwetek świętych. Następnie procesja różańcowa z relikwiami do kościoła św. Stanisława Kostki, tam uwielbienie Boga i ucałowanie relikwii. Zakończenie ok. 20.15.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama