Nowy numer 21/2023 Archiwum

Jesteś OK!

Warsztaty dla kobiet o miłości własnej i samoakceptacji odbędą się 5 listopada w jezuickim Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos" w Gliwicach.

– Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, które chcą poznać, czym jest miłość własna i z czego wynika oraz dowiedzieć się, jak ważna w tym wszystkim jest historia naszego życia, pojednanie się ze sobą i przebaczenie innym. Będę starała się także pokazać, na czym polega samoakceptacja i jak ją kształtować, budując tym samym dobrą relację z samą sobą – zapowiada Iwona Jaskulska, która poprowadzi spotkanie. Jest ona certyfikowanym trenerem II stopnia i ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy z ludźmi. W ramach swoich zainteresowań psychologią prowadzi badania w zakresie miłości własnej.

Warsztaty odbędą się 5 listopada od 9.00 do 18.00 w Centrum „Theotokos” w Gliwicach. Więcej informacji www.theotokos.org.pl, zapisy: e-mail: iwona_jaskulska@wp.pl.

Kolejne warsztaty Iwony Jaskulskiej w Centrum „Theotokos” pt. „Odnaleźć siebie” zaplanowano na 3 i 4 grudnia, a następne pt. „Być kobietą… jak być spełnioną i radosną” - 29 i 30 kwietnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast