Nowy numer 24/2018 Archiwum

Skrzek dla zmarłych górników

Msza święta i koncert "Requiem" 170 metrów pod ziemią w kopalni "Guido".

Z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych w niedzielę 30 października o 16.00 w kaplicy św. Barbary na poziomie 170 kopalni "Guido" w Zabrzu zostanie odprawiona Eucharystia w intencji zmarłych górników.

Po Mszy w kaplicy odbędzie się koncert "Requiem", czyli muzyczne medytacje w wykonaniu śląskiego multiinstrumentalisty Józefa Skrzeka.

Muzyk ma niezwykle bogate doświadczenie w muzyce sakralnej. Od początku lat osiemdziesiątych regularnie występuje w kościołach, prezentując zarówno stricte organowe recitale, jak i koncerty na których łączy brzmienia akustyczne z syntezatorami.

Liczba miejsc w kaplicy jest ograniczona. Zjazd pod ziemię od godz. 15. Informacje o rezerwacji miejsc można uzyskać pod numerem telefonu 32 271 40 77.

Bilety na koncert "Requiem" w cenie 1 zł można kupić online na stronie kopalni.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma