Nowy numer 25/2018 Archiwum

Z Wołynia na Madagaskar

Spotkanie z Jędrzejem Majką w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Teolog, dziennikarz, podróżnik, autor wielu książek poświęconych problematyce kresowej Jędrzej Majka z Krakowa będzie gościem spotkania, które odbędzie się 10 października o 16.00 w sali witrażowej tego muzeum (ul. 3 Maja 19). Tematem jego bogato ilustrowanego odczytu będą podróże „Z Wołynia na Madagaskar”.

Wydarzenie to organizuje zabrzański oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich. Jędrzej Majka gościł już w Muzeum Górnictwa Węglowego na początku roku, wtedy spotkanie połączone było promocją jego książki ,,Lwów i okolice".

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma