Nowy numer 22/2023 Archiwum

Góra modlitwy

Przez 30 godzin nieustannie będą stać przed Bogiem. Każdy może dołączyć do modlitwy 8 i 9 października na Górze Świętej Anny.

Spotkanie będzie związane z dziękczynieniem za rekolekcje „Jezus Żyje”., tym razem w poszerzonej formie – będzie to nieustanne trwanie przed Bogiem przez 30 godzin.

– Chcemy zatrzymać się w codziennym pędzie i stanąć w Bożej obecności, przez ten czas nieustannej modlitwy całkowicie skupić się na Jezusie i Jemu oddawać chwałę – mówi Stefan Mitas z Inicjatywy Missio, która organizuje to spotkanie we współpracy z Domami Modlitwy działającymi w kraju.

Wymienia intencje, w których będą wołać do Boga: za Polskę, rządzących i wszystkich tych, którzy mają władzę, za Kościół, księży i pastorów, wspólnoty i miejsca modlitwy oraz odpowiedzialnych za nie, za rodziny, miejsca pracy i planowane wydarzenia duchowe, szczególnie rekolekcje „Jezus Żyje”, konferencję „Serce Dawida” w Warszawie i Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.

Góra Modlitwy będzie trwała przez dwa dni, 8 i 9 października. Można przyjechać na całe 30 godzin modlitwy lub dołączyć w dowolnym momencie.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 8.00 uwielbieniem i modlitewnym rozważaniem słowa Bożego, następnie od 10.00 do 23.45 – na przemian uwielbienie i modlitwa prośby. Od północy do 7.45 adoracja w ciszy przed Najświętszym Sakramentem.

W niedzielę od 8.00 – modlitwa uwielbienia i prośby, od 10.00 – uwielbienie i dziękczynienie za rekolekcje „Jezus Żyje”, a o 12.00 – Eucharystia. Zakończenie obiadem o 14.00.

Modlitwę poprowadzą zespoły: Domy Modlitwy z Gliwic, Warszawy, Wrocławia i Krakowa, Live Worship (Śląsk) oraz Piąty Wyraz i przyjaciele (Racibórz).

Udział w spotkaniu jest darmowy. Jest możliwość kupienia na miejscu posiłków i zamówienia noclegu z soboty na niedzielę. Zgłoszenia na: www.inicjatywamissio.pl, dodatkowe informacje: Marlena Urbanek – tel. 515 813 110.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast