GN 45/2018 Archiwum

Z lasu do bazyliki

IV Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa do Rud.

Z Bytomia, Gliwic, Kokotka, Krupskiego Młyna, Knurowa, Opola, Raciborza, Toszka, Zabrza, Żor... Rowerzyści nie tylko z diecezji gliwickiej udali się na jednośladach do sanktuarium MB Pokornej w Rudach.

Niektórzy przyjechali indywidualnie, a część wyjechała razem spod kaplicy św. Marii Magdaleny w lesie w Goszycach.

Wśród pielgrzymów byli rowerzyści niezrzeszeni i członkowie grup, pojawili się także uczestnicy tegorocznych wypraw jadących w różnych kierunkach, ale wraz z NINIWA Team pedałujących w intencji Bożego miłosierdzia dla świata pod szyldem "Together 2016 - Misja JuT".

A powitanie rowerzystów po podróży wokół Morza Czarnego i festiwal rowerowy w Kokotku już w niedzielę w Kokotku. Szczegóły TUTAJ.

 

Rowery pielgrzymów obok bazyliki   Rowery pielgrzymów obok bazyliki Szymon Zmarlicki /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy