GN 45/2018 Archiwum

Zawody i dobra zabawa

XVI Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych odbędą się 25 września w Zabrzu.

Imprezę organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej przy wsparciu UM Zabrze oraz UKS QUO VADIS Makoszowy. – W zeszłym roku gościliśmy prawie 300 startujących w wielu od 2 do 78 lat! Nasze wyścigi są przeznaczone dla wszystkich: od przedszkolaków do emerytów. Każdy znajdzie swoje miejsce w odpowiedniej – jednej z 12 – kategorii wiekowej. Każdy ma szanse, gdyż zmagania są przeznaczone dla osób niezrzeszonych, nietrenujących kolarstwa na co dzień. Zapraszamy całe rodziny do aktywnego i radosnego spędzenia z nami niedzielnego popołudnia – zachęca Katarzyna Kłysik, organizator wyścigów. W założeniu mają one przede wszystkim charakter dobrej zabawy. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy, dzieci dodatkowo drobne nagrody, a zwycięzcy medale i cenniejsze nagrody.

Zapisy zaczynają się w dniu wyścigów, 25 września o 12.00, a pierwszy start o 13.00 (skrzyżowanie ulic Bytomskiej i Hagera). Przy zapisie obowiązuje dowód osobisty (legitymacja) oraz dla niepełnoletnich pisemna zgoda rodziców. Zawody potrwają do 16.30. Więcej szczegółów na www.wyscigizabrze.pl i Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy