GN 46/2018 Archiwum

Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie w nowym miejscu

Od tego miesiąca modlitwa będzie w kościele na Sikorniku w Gliwicach.

Nastąpiła zmiana dotychczasowego miejsca Eucharystii i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie w Gliwicach. Od dzisiaj, 22 września, będzie się odbywała w kościele NMP Matki Kościoła na osiedlu Sikornik (ul. Pliszki 20). Wcześniej sprawowana była w kościele Chrystusa Króla.

Eucharystii będzie przewodniczył ks. Artur Sepioło, dyrektor sekcji ds. Nowej Ewangelizacji gliwickiej kurii, który wygłosi homilię i poprowadzi nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

Spotkanie rozpoczyna się uwielbieniem o 18.15. Eucharystia o 18.30, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Zakończenie około 21.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy