GN 45/2018 Archiwum

Spotkaj Jezusa w Zabrzu

Na placu przed kościołem św. Kamila odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne. Zaproszenie jest dla każdego.

Zaprasza na nie filia Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego razem z księżmi parafii św. Kamila w Zabrzu. Spotkanie ewangelizacyjne odbędzie się 25 września na placu kościelnym. Ewangelizacja „Spotkaj Jezusa w Zabrzu” rozpocznie się o 16.30. Zakończenie planowane jest na 19.00.

Zabrzańska filia SNE działa w parafii św. Kamila. Jej członkowie zapraszają również na swoje spotkania i modlitwę uwielbienia w kościele w każdy czwartek o 19.00, a w trzeci czwartek miesiąca o 19.00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Najbliższa odbędzie się za miesiąc 20 października.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy